MŮJ PŘÍBĚH

Mou vášní je vnější a vnitřní ženská krása. Proto mým posláním je ukazovat ženám,  jak si prostřednictvím jednoho, užívat toho druhého.

 

Jsem spokojenou ženou. Ženou, která miluje krásu a nebojí se ji ukázat.

 Mám se ráda a vážím si sama sebe. Umím se na sebe usmát a říct si, jak mi to dneska zatraceně sekne! Dokážu si být nejlepší kamarádkou a oporou. Dokážu si říct, že věci, které dělám, dělám nejlépe, jak mohu.

 Mám chytrý šatník, díky kterému mě baví různorodě kombinovat a zároveň se rychle připravit na kteroukoliv příležitost. Používám několik tipů, díky kterým neutrácím a přitom mám zajímavý, neokoukaný outfit. Nehromadím kupy oblečení a vím, kam v šatníku sáhnout.

 Líčení se pro mě přeměnilo z tápání v jasnou volbu. Užívám si, jak pomocí několika produktů dokážu zvýraznit přirozenou krásu ženy.  Denní péče o pleť se pro mě stala příjemným rituálem, nikoliv tápáním v množství lahviček.

 Umím se mít ráda a být se sebou v kontaktu. Krása navenek ve mně kvete s krásou v sobě samé.

Taková jsem ale vždy nebývala...

 Necítila jsem se krásná: Pocházím z rodiny, kde velkou část mého okolí tvořili vždy muži – 2 bratři a 6 bratranců. Muži tvořili mé blízké přátele už od útlého dětství. Holčičí svět v mém životě chyběl.  Hrála jsem s kluky fotbal, měla okopaná kolena. Těmito myšlenkami se plnilo nejen moje osobní nastavení, ale i šatník, který se často skládal z tenisek a mikiny. Nic víc nebylo třeba. Ve školce jsem však pokukovala po krásných, dlouhovlasých holčičkách a říkala si, jak ony to dělají?   

 V průběhu dospívání jsem začala silně toužit mít to vyzařování pravé femme fatale jako ty okaté holky s ladnými pohyby, sukní.  Někde uvnitř mi cosi scházelo. Scházelo použít klíč a odemknout ženskost, kterou každá z nás v sobě má.

 Nebyla jsem spokojená: S nástupem na vysokou školu začínal můj den  obavami z překážek, které mě čekají, viděla jsem v nich  jen problémy. Vinila jsem se z každého neúspěchu, netroufala si vykročit z komfortní zóny. Nesnášela jsem na sobě své nedokonalosti, byla jsem náročná na sebe i ostatní. Z toho maratonu nároků jsem byla čím dál víc uštvaná, a o to víc se snažila být perfektní.

 Jednou při mém návratu z práce domů přišel můj první AHA moment. Vnímala jsem extrémní nechuť s myšlenkou: „tohle není to, co jsi chtěla“, a pocit fyzické nevolnosti. Najednou mi došlo, že jsem se nějak napasovala do života někoho jiného a zapomněla se sebe sama zeptat, jestli je TO VŠECHNO to, co chci,  co mě baví, a proč to vůbec dělám. Z racionální obavy udržet si své jistoty jsem několik let zůstávala ve své ulitě, a ani si to neuvědomovala. Ale moje potřeba křečovitě si své jistoty udržet vedla naopak k tomu, že se vše postupně rozpadlo. Změnila jsem práci, rozpadl se mi vztah a následně jsem podepisovala smlouvu na pronájem v novém bytě. A přede mnou byly 29. narozeniny.

 Všechny tyto chvíle mě dovedly k mým AHA momentům, momentům, kdy mi mnohé došlo…

 Objevila jsem krásu: S nástupem na vysokou školu díky oboru, který jsem studovala, do mého světa přišly téměř samé ženy a já uviděla ženský svět v plné kráse. Potkala jsem skvělé  kamarádky, které mi tehdy ukázaly, jak ladně lze ten klíč ženské krásy použít, a pomohly mi zjistit, jaký cit v sobě mám. 

 Díky nim se ve mně zrodila jedna z mých budoucích vášní – krása a možnost v ní tvořit. A to v jakémkoliv smyslu. Začala jsem objevovat zkrášlení líčením, milovala objevovat ty nové kombinace, jak tvořit s barvami a materiály oděvů, jak ladit doplňky od bot po kabelky, jak o sebe pečovat… Užívala si, jak se mi péče, kterou jsem si věnovala,  vrací zpět, a troufala si o to víc. Našla jsem sama sebe a svůj styl.

 Objevila jsem spokojenost: V období, kdy se mi rozpadl vztah, měnila jsem práci a byt, mi vše došlo. Musím si tam někde rozvzpomenout na sebe a stát si za svým. Stát si za svou vnitřní krásou, i když není perfektní. Začala jsem na sobě pracovat tou nejintenzivnější formou osobního rozvoje, kterou znám – formou koučingu. Ten mi mou péčí o sebe samotnou ukázal, jak mohu věřit svým názorům, dovednost  být si největší přítelkyní, oceňovat se nejen za výsledky, ale i za samotnou cestu. Změnila jsem způsob myšlení. Přestala jsem chtít být neustále perfektní a začala vnímat svou jedinečnost.

 Díky návratu k sobě samé, uvědomění si svých potřeb, snížení obav, vykročení z komfortní zóny, obnovené touze plnit si cíle si stojím za svým a troufám si sdílet své vášně.

Mou vášní je vnější a vnitřní krása žen.

Proto mým posláním je ukazovat ženám, jak si prostřednictvím jednoho užívat toho druhého.

 Mým snem je sdílet s ženami svoje tipy, které jsem vyzkoušela a které mi usnadňují život. Jsem přesvědčená, že každá z nás touží po tom být krásná, cítit se výjimečně, žensky a přitom přirozeně. Proto jsem napsala svůj první eBook, který ukazuje, že cítit se spokojeně a žensky je dostupné pro každou z nás. Provede vás mými základy ze základů ženské krásy a spokojenosti. 

 Protože mou největší vášní je styling žen (ne modelek z přehlídkových mol, ale reálných žen:-)), tak tvořím eBook, který má ženám pomoci, jak se jednou provždy zbavit myšlenek "nemám co na sebe". Díky konkrétním tipům, návodům krok po kroku v něm ženy mohou najít svůj styl, ve kterém se budou cítit samy sebou. Zjistí, jaké  základní kousky mít v šatníku, aby mohly vytvářet různé kombinace. Jak neutratit majlant a zůstávat šik. Prostě jak se cítit spokojeně a žensky. Pokud máte zájem být informovány o jeho dokončení, dejte mi vědět. Stačí krátkým vzkazem "eBook" v tomto formuláři a já se vám ozvu, jakmile bude připraven ke stažení. 🙂

 Tak nezapomeňte, že spokojené jsme krásné, krásné jsme spokojené. 🙂

eBook VELMI ŽENSKÝ TAHÁK 

 aneb

4 klíčové volby ke vaší kráse. 

KE STAŽENÍ ⇓⇓⇓

Chci si e-book přečíst