Už jste otrávená z věčného pocitu

“Plná skříň, ale nemám co na sebe?!

Ukážu vám, že skoncovat s touto frustrací jde mnohem snadněji, než si myslíte.

0
žen
již zlepšilo svůj šatník, dle tohoto eBooku. Přidáte se k nim?

Přijdou vám tyhle situace povědomé? 

Cítíte frustraci z toho, že pokaždé, když otevřete skříň, tak ač praská ve švech, je nemožné najít kombinaci, ve které se budete cítit a vypadat skvěle

Do svého šatníku už jste vložila hodně peněz, ale přesto stále marně toužíte po skvělém šatníku v němž rychle a  snadno a rychle najdete ideální kousky, ve kterých budete sama sebou? 

Denně na konzultacích slýchám od svých klientek o jejich šatnících. Často začínají obdobně:

“Zuzko, tak moc bych si přála, aby mi šatník pomáhal. Ne aby mě každé ráno zdržoval a já nakonec končila  nošením pěti outfitů stále dokola. Poradíte mi, jak toho docílit? Jak s tím vůbec začít?

A já konečně vím, jak vám dát snadné řešení. 

Proč zvám dovedu pomoci?

Jmenuji se Zuzana Procházková, jsem osobní módní stylistka, minimalistka vysoce citlivá osoba v jednom. Svůj každodenní život si (nejen v šatníku) snažím zjednodušovat tak, abych si mohla užívat toho, co je pro mě důležité.

Svými postupy pomáhám ženám jednou pro vždy vyřešit situaci “Mám plný šatník a nemám co na sebe” a také budovat osobitý, stylový a udržitelný šatník. Upřímně totiž věřím, že mít co na sebe a dobře vypadat neznamená mít hodně oblečení, ale mít to správné oblečení. To správné pro vás!

Možná se vám honí hlavou

  • Jak je vůbec možné, že mám plnou skříň a nic na sebe? Proč se mi to děje?
  • Jak se tohohle pocitu a stavu jednou pro vždy zbavit?
  • Jak zabránit tomu, abych po vyřešení této frustrace do toho zase znovu nespadla?
  • Jak to, že někdo dokáže s pěti a půl kousky vypadat skvěle a já ani s plným šatníkem ne?!

To všechno jsou otázky, která se vám možná honí hlavou. Já už na ně znám odpovědi.  Dám vám přesné postupy, jak to udělat. ZVLÁDNETE TO I VY!

Řešení existuje

Objevila jsem 10 zásadních příčin,  které tuto frustraci způsobují.

A na ně jsem pro vás připravila konkrétní a jednoduchá řešení.

Všechna je najdete v tomto eBooku.

Co v eBooku najdete

Ebook vám objasní 10 příčin, které se vám v šatníku odehrávají, váš šatník zahlcují a o kterých pravděpodobně vůbec nevíte. Každá kapitola se věnuje jedné konkrétní příčině.  Každou příčinu nejprve objasním a následně na ni nabízím konkrétní řešení, které můžete provést hned, čímž se váš šatník okamžitě zlepší a posune vás o krok dále k vašemu vysněnému šatníku. 

 Pokud tento návod dodržíte, je prakticky nemožné, abyste na konci takový šatník neměla. 

Co konkrétně díky eBooku získáte 

Postupně vás provede všemi příčinami tak, abyste si jej sama, podle tohoto návodu, zvládla odstranit. Díky tomu: 

budete mít každý den co na sebe
zkrátíte čas výběru oblečení ze skříně
zvýšíte počet kousků ze šatníku, které budete skutečně nosit a nebudou v něm jen ležet
budete mít méně nákupních omylů = čímž uspoříte peníze
budete mít přehledný šatník
zkoncujete s pocitem “plná skříň a nic na sebe”

 

Představte si, jaké by to bylo otevřít svůj šatník a mít vždy co na sebe. Vybrat v něm s lehkostí a radostí během chvíle.  Takový, který by vám lichotil a byla jste sama sebou. Vzdušný a přehledný. 

Skvělé!

A k tomu jste ušetřily nemalý peníz za nevhodnou koupi a čas postávání před skříní, který můžete věnovat něčemu důležitějšímu. Už nikdy nervy z šatníku, který praská ve švech a z něhož nemáte co na sebe. 

 

Co to bude stát?

Nebudu vám tady sáhodlouze vypisovat, proč je pro vás poměr cena/výkon výhodný. Sama si to dovedete spočítat:

Cena jedné hodiny mojí konzultace stojí 800. Společné objevení 10 příčin a aplikace všech 10 řešení by v rámci konzultace trvalo cca 3 - 6 hodin. V Ebooku najdete tyto zásadní příčiny a jejich řešení za zlomek ceny

Také víte, že za 399,- si dnes možná jedno tričko. NEBO si můžete zlepšit celý šatník!

Pro co se rozhodnete? Volba je na vás. 

 375,- Kč

 

Garance

K eBooku vám dávám 14 dní garanci vrácení peněz.   

Pokud po jeho zakoupení zjistíte, že jste šlápla vedle, pak vám bez otázek vrátím peníze. Máte na to 14 dní od zakoupení e-booku.  

Bonusy k eBooku navíc

Protože chci, abyste se svým šatníkem dorazila do toho vašeho vysněného cíle,  mám pro vás podpůrné matierály ve formě tří bonusů. 

Bonusy navíc

1. Check-list, který pomůže tomu, že budete postupovat od začátku až dokonce všemi podstatnými kroky, abyste se zbavila vaší frustrace. 

2. Tři bonusové kapitoly, obsahující další know-how osobních styůlistů. Toto know-how svým klientkám objasňuji na úvodních hodinách konzultace, které ještě více pomohou zlepšit šatník.  Získáte tak navíc bonus v šíři a ceně 2 hodin mých osobních konzultací. 

3. Podpora ve formě uzavřené facebookové skupiny, kde vám já či ostatní ženy vzájemně mohou pomoci s jednotlivými tématy.

Co o tomto eBooku říkají ostatní

Ebook ¨Plná skříň, ale nemám co na sebe ¨ jsem zhltla jedním dechem. Už dlouho mě trápil problém přeplněné skříně, ale nevěděla jsem, jak vyřešit situaci jednou provždy. Tento ebook mě skvěle namotivoval, hlavně ujasnil priority ve výběru oblečení, tak abych se zbavila oblečení, které bylo již nefunkční nebo se prostě nehodilo k ostatním kouskům. A hlavně jsem zjistila proč se k nim nehodí! Líbilo se mi, že jsem díky ebooku měla jasný postup. To mi ušetřilo mnoho času a zároveň nervů při mojí nerozhodné povaze. Takže ho upřímně doporučuji svým kamarádkám, které mají podobný problém s plnou skříní, ale stále ‘‘ nemají co na sebe‘‘.
Martina Stecherováwww.jazpivam.cz
Razím minimalistický styl a bohužel jsem dlouho cítila, že mi v šatníku chybí základní kousky, které se dají jednoduše kombinovat se zbytkem. eBook mi pomohl si ujasnit, jaké kusy oblečení mi v něm chybí, aby lépe fungoval. Dozvěděla jsem se konkrétní řešení, jak naložit se sezóními kousky, aby byl šatník zajímavý a nenudil mě. Určitě bych eBook doporučila těm, kteří jsou na začátku cesty k funkčnímu šatníku a neví, jak tuto změnu odstartovat.
Michaela Kývalová
Velice často cestuji, z toho důvodu se snažím o vytvoření co nejefektivnějšího a stylového šatníku. Čtením tohoto eBooku jsem si uvědomila svůj velký problém, čímiž je kupování věcí, které nemám s čím nosit a kombinovat - a také, proč to dělám a jak z toho ven! Také mi pomohlo uvědomit a pojmenovat si základ svého stylu, díky čemuž se mi lépe budeje šatník! Ebook doporučuji těm, kteří se snaží problém "Plná skříň, ale nemám co na sebe" konečně vyřešit!
Isabel Victoria Michetschläger