Velmi ženský tahák

aneb

 4 klíčové volby k vaší kráse a spokojenosti.

Tento ryze praktický eBook jsem napsala proto, abych vám ukázala, že vaše krása není podmíněna finanční útratou nebo časovými nároky. 

Respektujeme vaše soukromí a nikdy vám nebudeme posílat spam.

 CO NAJDETE UVNITŘ? 

  • vyzkoušené tipy, díky kterým se vyhnete zbytečným útratám za vaši krásu
  • osvojíte si jednoduché kroky, abyste zamezila nákupním omylům
  • nebudete podléhat tlaku okolí, co všechno musíte mít: zjistíte totiž co je základ a co je nadstavba
  • vyřešíte vaše otázky, co koupit teď a co později
  • prozradím vám to o čem ostatní mlčí: za co nemusíte utrácet a proč
  • objevíte základy ze základů ženské krásy
  • pochopíte praktická pravidla, jak si užít krásu v jednoduchosti
  • zjitíte jak můžete být jednoduše sebevědomá
  • naučíte se propojit spokojenost s s krásou, krásu se spokojeností

 

co o eBooku říkají ostatní

Samotný název eBooku ve mně vyvolával zvědavost a touhu přečíst si jej. Ráda se zabývám světem ženské krásy a jakékoli rady z této oblasti vždy uvítám. Musím říci, že mě „Velmi ženský tahák" v podání Zuzky mile překvapil. Nečekala jsem takovou nálož informací. Dověděla jsem se spoustu zajímavých tipů a triků o tom, jak můžu obohatit svůj šatník, jak pečovat o svou pleť, tak aby to bylo správně nebo jak přistupovat ke svým vlasům, aby byly trvale zdravé a krásné. V eBooku nechybí odkazy na zajímavá videa nebo články, ze kterých může čtenář načerpat spoustu dalších cenných informací. Velmi jsem ocenila závěrečné shrnutí, které mě osobně přimělo k tomu, abych se zamyslela nad tím, co dělám v péči o sebe sama špatně. Ebook se mi velmi líbil a můžu jej doporučit všem ženám, které hledají odbornou radu nebo jen inspiraci v péči o svůj zevnějšek.
Pavlína Vaculíkovavýživová poradkyně, www.pavlinavaculikova.cz
Původně jsem si nechtěla stahovat knihu o stylu. Já přeci styl mám. Hlavně teď řeším úplně jiné věci, na styl můžu kouknout až budu mít čas (a to bude kdy?) Zvědavost mi však nedala "Velmi ženský tahák", co kdyby přeci jen tam byla nějaká tajemství? Třeba fakt nedělám vše tak skvěle? Stáhla jsem a nelituji. Kniha je přehledná a jde k věci. Dozvěděla jsem se, že už po letech dělám hodně věcí dobře, ale jsou zde mezery. Třeba na straně 11 jsem se dočetla, že dělám jednu z běžných chyb při nákupu, nechám se unést momentálním okouzlením a pak super kousek nemám s čím kombinovat. A to není jediná chyba, kterou jsem odhalila. Hned mám podněty k nápravě a až půjdu příště nakoupit udělám si tahák podle Zuzky. Doporučuji všem těm, kdo začaly styl řešit, jakož i těm, které myslí, že mají vyřešeno:), vždyť na zlepšení je prostor vždy, obzvláště jde-li o krásu.
Linda Berger Božovská osobní kouč, www.lindaberger-blog.cz