PÍŠOU O MNĚ..:)

Téměř každá žena byla někdy v životě frustrovaná svým šatníkem. I já. A proto kdysi vzniklo moje přání, dnes už vize, šířit principy jak si vytvořit svělý šatníkpomoci tak co nejvíce ženám. Dnes jsem nadšená, že tyhle principy se šíří i za hranice mého webu. Mou iniciativu a popularizaci správného nastavení šatníku vnímají totiž i ti, kteří jsou přímou součástí oděvního průmyslu.

Nedávno jsem totiž dostala nabídku od redakce internetového módního inspirátora Modia o mně a mé práci napsat článek. Mněla jsem radost, že i další ženy, které na mě ještě nenarazily, budou mít možnost poznat a uvědomit si, že v pocitu „Plná skříň, ale nemám nic na sebe“ nejsou sami a budou se tak moci vydat na cestu k lepšímu šatníku . Věřím, že tyhle principy, které si většina stylistů nechává pro sebe stojí za to šířit a zvyšovat tak spokojenost žen s jejich šatníky.

Také proto padlo rozhodnutí napsat pro Modio článek, ve kterém sdílím nejčastější problémy v šatníku žen a nabídnout na ně rovnou řešení. Většina z vás, mých čtenářek, je bude již pravděpodobně znát z mého prvního eBooku, a protože mám od vás na něj skvělé ohlasy, věřím, že stojí za to je předávat dalším ženám.

Těším se z toho a tak tu radost s vámi chci sdílet. A budu doufat, že bude přibývat stále více subjektů módního průmyslu, kteří budou chtít podpořit zdravý způsob budování skvělého šatníku, a tedy podporovat osvětu JAK konkrétně šatník nastavit než jen řešit, jak vám co nejvíce prodat. Věřím v to. 🙂

Krásný den vám přeje vaše osobní módní stylistka

Zuzka

Zuzana je osobní stylistka, minimalistka a vysoce citlivá osoba v jednom. Svým působením pomáhá ženám jednou provždy vyřešit situaci typu "Plný šatník, ale nic na sebe"?! Věří totiž, že není potřeba mít hodně oblečení, ale že stačí mít to správné oblečení. Příběh Zuzky najdete tady >>
Komentáře