PÍŠOU O MNĚ..:)

Téměř každá žena byla někdy v životě frustrovaná svým šatníkem. I já. A proto kdysi vzniklo moje přání, dnes už vize, šířit principy jak si vytvořit svělý šatníkpomoci tak co nejvíce ženám. Dnes jsem nadšená, že tyhle principy se šíří i za hranice mého webu. Mou iniciativu a popularizaci správného nastavení šatníku vnímají totiž i ti, kteří jsou přímou součástí oděvního průmyslu.

Nedávno jsem totiž dostala nabídku od redakce internetového módního inspirátora Modia o mně a mé práci napsat článek. Mněla jsem radost, že i další ženy, které na mě ještě nenarazily, budou mít možnost poznat a uvědomit si, že v pocitu „Plná skříň, ale nemám nic na sebe“ nejsou sami a budou se tak moci vydat na cestu k lepšímu šatníku . Věřím, že tyhle principy, které si většina stylistů nechává pro sebe stojí za to šířit a zvyšovat tak spokojenost žen s jejich šatníky.

Také proto padlo rozhodnutí napsat pro Modio článek, ve kterém sdílím nejčastější problémy v šatníku žen a nabídnout na ně rovnou řešení. Většina z vás, mých čtenářek, je bude již pravděpodobně znát z mého prvního eBooku, a protože mám od vás na něj skvělé ohlasy, věřím, že stojí za to je předávat dalším ženám.

Těším se z toho a tak tu radost s vámi chci sdílet. A budu doufat, že bude přibývat stále více subjektů módního průmyslu, kteří budou chtít podpořit zdravý způsob budování skvělého šatníku, a tedy podporovat osvětu JAK konkrétně šatník nastavit než jen řešit, jak vám co nejvíce prodat. Věřím v to. 🙂

Krásný den vám přeje vaše osobní módní stylistka

Zuzka

Zuzana je osobní stylistka, minimalistka a vysoce citlivá osoba v jednom. Svým působením pomáhá ženám vytvořit skvělý, osobitý a udržitelný šatník. Je autorkou návodu Jak správně vybrat základy šatníku >> a eBooku " Plná skříň, ale nemám co na sebe?!" 10 důvodů & 10 řešení >>
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.