NEVIDITELNÉ TRIČKO – CO TO JE A JAK KONKRÉTNĚ VÁM POMŮŽE

Ať už jsou chladnější či teplejší dny, většinou oceňujete moje konkrétní tipy či rady do šatníku nejvíce. Tak přesně takový pro vás dnes mám. Bude totiž řeč o neviditelném tričku.

Ne, nedělám si srandu. Opravdu takové tričko existuje. A nejedná se o nějaký pohádkový způsob, že byste měla být oblečená/neoblečená, případně snad mít pohádkové „císařovy nové šaty“ , které vlastně nexistovaly.

Co je a jak funguje

Neviditelné tričko je speciálně navržené tričko tělové barvy, které je určené zejména pro nošení pod bílou košili, které zabraňuje prosvítání podprsenek (případně průhlednosti látky jako takové) a propoceným podpažím. Tričko, které já osobně využívám a doporučuji svým klientkám je totiž vyrobeno z MicroModalu a disponuje speciálními termoregulačními a antibakteriálními vlastnostmi, které zadrží pot a zabrání tak pocitu trapnosti s propoceným podpažím. Vřele je doporučuji nejen pod bílou košili, ale i pod šaty, halenky a další, ve kterých by mohlo být vidět propocení. A takhle konkrétně to tričko vypadá. Má i větší výstřih, aby jste ji mohli klidně nosit pod vrstvu s výstřihem. 🙂

Abyste mohly na vlastní oči vidět rozdíl, jak vypadá, když vám podprsenka prosvítá versus varianta, když máte pěkně hladkou linii košile , snažila jsem se vám to nafotit na mých vlastních rychlo-fotkách (foceno na balkoně po ránu…), tak níže na profesionálních fotkách.

BEZ NEVIDITELNÉHO TRIČKA
S NEVIDITELNÝM TRIČKEM
S NEVIDITELNÝM TRIČKEM. ALE PO RÁNU A S PIHAMA 🙂

Osobně jsem si časem velmi oblíbila nosit neviditelné tričko i pod kašmírové svetříky, které prostě nechci a nemohu prát často. Spodní vrstva ve formě neviditelného trička vstřebá veškerý pot a pak peru často právě jen tričko a svetřík nemusím. Kvalitní spodní vrstva ve formě neviditelného trička pak dovede ochránit od častého praní nejeden „vrchní kousek“ a prodloužit mu tak životnost.

Muži často oceňuji variantu variantu se zesílenými „potítky“ v podpaží, kde je v této variantě dvojitá látka, která je účinná i pro nadměrné pocení. Zároveň tmavovlasí muži s výrazným ochlupením hrudníku pozitivně hodnotí, že jim díky tričku neprosvítá přes bílou košili.

Pokud jste stejně horkokrevný typ jako já, tak se budete určitě ptát, jestli v tričku není horko. Ve variantě, kterou vám doporučuji (tedy trička značky Sapreza, která jsou z Micro Modalu) mi teplo není, protože je opravdu tenoučké. Více informací o vlastnostech materiálu najdete tady. I z tohohle důvodu mi vyhovuje víc, než jiná neviditelná trička, která jsou na trhu nabízena, a která jsou vyrobena z bavlny.

Tričko tedy využijete jak pro zabránění nepříjemných situací s propocením, tak pro ochranu kousku samotého.

Nestačilo by místo něho obyčejné bílé tričko?

Ptáte, jaký je rozdíl, pokud byste za tímto účelem využily obyčejné bílé bavlněné tričko? Je opravdu zásadní. Bílé tričko pod košilí bude vždy prosvítat a bude nevzhledně prosvítat i zakončení rukávů nebo výstřih trička (podobně jako teď prosvítá podpresnka) , což vidíte i níže na fotkách. Zároveň se v něm budete více potit, protože nemá tak dobré termoregulační a savé vlastnosti jako Micro Modal. Koneckonců, posuďte sami, jaký je rozdíl s bílým a neviditelným tričkem dle slíbených fotek.

VARIANTA S OBYČEJNÝM BÍLÝM TRIČKEM/TÍLKEM
VARIANTA S NEVIDITELNÝM TRIČKEM

A protože bych ráda, abyste jako moji sledovatelé a čtenáři měli oproti ostatním nějaké výhody, poprosila jsem firmu Sapreza, abyste si trička mohly pořídit za výhodnějších podmínek, a tak budete mít lepší cenu 🙂 Pokud tričko budete chtít, zadejte kód „Zuzka8“ při nákupů v eShopu Sapreza a získáte 8% slevu na celkovou cenu vašeho nákupu. Věřím, že vám to udělá radost. Pokud si jej budete pořizovat a váháte mezi dvěma velikostmi, zvolte spíše tu menší. Tričko by mělo jako spodní vrstva být spíše obtažené.

Mějte se krásně!

Zuzka

Zuzana je osobní stylistka, minimalistka a vysoce citlivá osoba v jednom. Svým působením pomáhá ženám vytvořit skvělý, osobitý a udržitelný šatník. Je autorkou návodu Jak správně vybrat základy šatníku >> a eBooku " Plná skříň, ale nemám co na sebe?!" 10 důvodů & 10 řešení >>
Komentáře
  1. IrenaW napsal:

    Dámské basic halenky s krátkými a dlouhými rukávy. Bílá, černá, pruhovaná, výstřih do V, kulatý výstřih. Vyberte si nejlepší basicowych halenku v MOHITO!
    https://www.mohito.com/cz/cz/obleceni/halenky/basic-halenky

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.