OUTFIT POST – VÍLÍ TOP – PLISOVANÁ MÓDA

Krásný víkend všem 🙂

Rozhodla jsem se, že než abych jen kázala vodu a byla v domnění, že piju víno, ráda bych vám občas ukázala to, co mě baví nosit, v čem se cítím dobře a proč tomu tak je. K tomu bych chtěla využít outfit posty, tedy články s fotkami mých outfitů.

Cílem tohoto fotografického snažení je  ukázat vám něco z mé garderobové reality , nasdílet s vámi mé nápadyoživit blog fotkami 🙂 🙂 Takže žádné dlouhé okecávačky, jdu na to.

Letošní způsob léta zdá se mi svými teplotami poněkud šťastným, umožňuje mi nosit letní věci mnoha materiálů, což já ráda 🙂  Přestože jsem si před začátkem sezony poklepávala na čelo, že mě asi letošní trendy/materiály nezastihnou, je to tady.

Trend, který mě letos nakonec chytil je plis – návrat sedmdesátek, nebo kdy to bylo. Zkoumala jsem docela dlouho, jestli se mi plis vůbec líbí. A pak jsem zkoumala, na jakou část těla si ho můžu dovolit 🙂  Rozumějte, já se svou výškou 158 centimetrů musím být částečně střízlivá a nepropadat každému módnímu trendu, ikdybych chtěla 😉

Výsledek mého zvažování byl, že musím hlavně zvolit takový střih, ať už na sukni nebo halence, který nebude rozšiřovat. V e-shopu Reserved mě tenhle vílí top zaujal. A v reálu mě začal bavit ještě víc: je ženský, vzdušný, jemný  s pudrovou barvou. Cítím se v něm svá.

Dá se vzít k lodičkám i teniskám, které jsem pro tento běhací den zvolila. Halenka se ke všemu nemusí po vyprání přežehlovat, jak by se u plisu mohlo očekávat.  Takže jupí!!

U mě plis  nakonec dostal zelenou.A co vy? Stihl vás plis taky? Nebo se vám protiví?

Dejte mi vědět a mějte se báječně,

xoxo Zuzka

Zuzana je osobní stylistka, minimalistka a vysoce citlivá osoba v jednom. Svým působením pomáhá ženám vytvořit skvělý, osobitý a udržitelný šatník. Je autorkou návodu Jak správně vybrat základy šatníku >> a eBooku " Plná skříň, ale nemám co na sebe?!" 10 důvodů & 10 řešení >>
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.