Základní kousky šatníku: Návod, jak je pro sebe správně vybrat

Vím, že v roce 2021 jsem se příliš nevěnovala tvorbě článků a pravidelného obsahu. Zčásti proto, že člověk míní a život mění, znáte to. Zčásti ale také proto, že jsem pro vás připravovala obsáhlejší pomoc než jsou „jen“ články, a to ve formě nových eBooků/návodů. Pokud jste je ještě nezaznamenaly, tak vám dnes chci dát jeden z nich.


Tento eBook obsahuje praktický návod, ohledně základních kousků šatníku. Stále častěji se mi totiž potvrzuje, že je to téma, ve kterém se mnoho mých klientek zpočátku vůbec neorientuje. A pokud ví, co to jsou základy šatníku, neví, jak pro sebe vybrat ty pravé. Přitom správný výběr základů šatníku zvyšuje počet outfitů, které můžete ze svého šatníku vytvořit, zajišťuje nadčasovost a udržitelnost šatníku a zároveň snižuje uhlíkovou stopu! 


Stáhněte si pro sebe tento nový eBook a zjistěte v něm,  co konkrétně jsou základní kousky a  jak vybrat ty správné pro vás,  do vašeho šatníku a životního stylu. Je vám opět volně k dispozici ke stažení.

Zuzana je osobní stylistka, minimalistka a vysoce citlivá osoba v jednom. Svým působením pomáhá ženám vytvořit skvělý, osobitý a udržitelný šatník. Je autorkou návodu Jak správně vybrat základy šatníku >> a eBooku " Plná skříň, ale nemám co na sebe?!" 10 důvodů & 10 řešení >>
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.